30 dni ćwiczeń z Mel B.

Aneta Rachwał - Adamczyk Styczeń 7, 2018 Możliwość komentowania 30 dni ćwiczeń z Mel B. została wyłączona
30 dni ćwiczeń z Mel B.

Chcesz ćwiczyć, a przede wszystkim pasjonuje cię kondycja gwiazd? Czy wiesz jaki wysiłek muszą włożyć aby cieszyć się doskonała kondycją, energią, a także smukłą sylwetką? Możesz przekonać się sam, podejmując wyzwanie piosenkarki a jednocześnie trenerki Mel B. Wystarczy 30 dni ćwiczeń, by zobaczyć efekty. Co osiągniesz – całkowicie odmienisz wygląd swojej sylwetki, poprawisz kondycję i pozytywnie wpłyniesz na samopoczucie.

30-dniowe wyzwanie z Mel B

Chcesz popracować nad swoim ciałem? Podejmij 30-dniowe wyzwanie z Mel B, które całkowicie odmieni Twoje ciało, sylwetkę, a także pozytywnie wpłynie na samopoczucie. Osiągniesz nie tylko satysfakcję, ale również zyskasz szczuplejsze uda, jędrne pośladki, płaski brzuch. Z Mel B. wyrzeźbisz swoją figurę w ciągu miesiąca, a jednocześnie nie stracisz motywacji.

Ćwiczenia z Mel B. to harmonogram treningów na 30 dni. W tym czasie wykonujemy ćwiczenia, które prezentowane są przez gwiazdę muzyki i sportu. Ćwiczenia te modelują najważniejsze miejsca kobiecego ciała:

  • Brzuch
  • Uda
  • Pośladki
  • Biust
  • Ramiona

Efektem codziennych ćwiczeń jest nie tylko utrata masy ciała, uzyskanie smukłej sylwetki, ale również widoczne ujędrnienie. Ćwicząc uzyskamy również porady, które staną się prawdziwą motywacją dla naszego zdrowego stylu życia.

Efekty 30-dniowego treningu

Już po trzydziestu dniach ćwiczeń zauważysz wyraźne efekty. Przede wszystkim zmniejszy się obwód brzucha o 2 – 3 cm. Dodatkowo nastąpi spadek masy ciała nawet o 5 kilogramów. Ćwicząc zauważysz ujędrnienie i uniesienie pośladków, redukcję cellulitu, a także zwiększenie siły mięśniowej. Będziesz cieszyć się o wiele lepszą niż dotychczas kondycją a także samopoczuciem. Warto podjąć wysiłek i spróbować ćwiczyć wraz z Mel B. Efekty będą szybkie i wyraźne zaś profesjonalna trenerka nie pozwoli ci stracić motywacji.

Comments are closed.

Inline
Inline