Herbata LOYD – pomoc w aktywnym trybie życia

Bartek M. Lipiec 13, 2017 0
Herbata LOYD – pomoc w aktywnym trybie życia


W ostatnich latach świadomość własnego ciała, zdrowia i tego, czego mu potrzeba, urosła do gigantycznych rozmiarów. Każdy z nas chce, by jego codzienność była aktywna i możliwie jak najzdrowsza. Uczymy się jakie produkty, kiedy i w jakich ilościach spożywać. Do jednych z najstarszych należy herbata. Dlatego firma LOYD, zajmująca się jej produkcją i selekcją, dba o ciągłe wprowadzanie na rynek nowych rodzajów, zgodnie z potrzebami Klientów.

Jak herbaty LOYD wpływają na nasz organizm?

Czarna herbata LOYDzawiera wszystko, co powinna zawierać herbata: antyoksydanty, taniny, kofeinę. Każdy z tych składników pozwala utrzymać ciało i ducha w dobrej kondycji oraz dbać o odpowiednią ilość tych elementów w organizmie. Ponieważ mamy lato i po aktywności fizycznej wskazane jest spożywanie płynów, zachęcamy do odkrycia herbaty LOYD w nowej postaci – dodanie kostek lodu do ciepłego napoju zrobi z niego napój orzeźwiający!

Zielona herbata LOYD: ten napój jest bombą zdrowych składników, które wpływają na dobrą kondycję całego organizmu i chronią go przed wieloma chorobami. Polecane jest picie zielonej herbaty po posiłkach, dla, chociażby lepszego trawienia.

Owocowe herbatki LOYD: poza właściwościami, których dostarcza nam baza herbatek owocowych, czyli herbata czarna, dodane do nich nowe produkty pozwalają odkryć nam kolejne plusy smakowe oraz nowy wpływ na nasze samopoczucie i konkretne aspekty zdrowia.

Herbatki funkcjonalne: ta grupa herbat LOYD dedykowana jest konkretnym dolegliwościom i brakom w organizmie. Część z nich reguluje nam funkcje trawienne, inna wspomaga sen tak, by był wartościowy, dobry i efektywny lub w okresie jesienno – zimowym działa rozgrzewająco na ciało lub kojąco na bolące gardło.

Herbatki owocowo – ziołowe: niezwykłe i niespotykane połączenia ziół w tej grupie herbat LOYD pozwalają na odkrycie konkretnych potrzeb swojego organizmu i dopasowanie składników do aktualnych jego potrzeb.

Yerba mate: ma działanie obniżające poziom cholesterolu, ochronne wobec komórek wątroby, stymulujący ośrodkowy układ nerwowy, moczopędne i korzystne wobec układu krążenia. Stosowanie yerba mate sugeruje się w leczeniu otyłości. Dodatkowym plusem jest to, że skompresowaną ją do wygodnych w użyciu piramidek, które pozwalają uniknąć skomplikowanego jej parzenia.

Które rodzaje herbat LOYD wybrać będąc aktywnym?

Czarne: właściwie wszystkie jej rodzaje, ponieważ składniki i wpływ są niezmienione bez względu na rodzaj.

Zielone: również wszystkie dostępne rodzaje, które LOYD podzielił ze względu na intensywność smaku oraz najlepszą porę spożycia.

Owocowe: mają fundament czarnej herbaty, do której dodatkowo dołożono smaki różnych owoców tak, by każdy miał swój ulubiony!

Owocowo – ziołowe: tutaj do naszych ulubionych owocowych smaków, LOYD dołożył zioła, które wspomagają konkretne braki naszego organizmu.

Yerba mate: poza jej klasyczną wersją, którą nie każdy z nas lubi w równym stopniu, dodano smaki, które nie każą nam z niej rezygnować!

Herbatki funkcjonalne: połączenie wyszukanych i idealnie dobranych składników pozwala na utrzymanie homeostazy w organizmie, która jest tak ważna w codziennym jego funkcjonowaniu.

Szczegółowe opisy znajdują się na naszej stronie w zakładce herbaty LOYD.

Jak odpowiednio stosować herbaty LOYD?

Bardzo ważne jest, by pamiętać, że jeśli coś jest zdrowe, to nie znaczy, że można spożywać to w nieograniczonych ilościach! W przypadku herbat wystarczy 1 -2 filiżanki na dzień. Do naszych pudełek trafiają tylko te herbaty, które uzyskały najwyższe noty kiperskie. Ich selekcja odbywa się w ściśle określonych warunkach i zazwyczaj jedna na sto prób zostaje zakwalifikowana do finalnego produktu. Ten proces selekcji czyni naszą herbatę wyróżniającą się w skali światowej.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline