Katarzyna Bujakiewicz – piękna figura z pomocą biegania

Aneta Rachwał - Adamczyk Wrzesień 24, 2014 1
Katarzyna Bujakiewicz – piękna figura z pomocą biegania

Katarzyna Bujakiewicz to znana aktorka telewizji polskiej. Katarzyna Bujakiewicz to znana aktorka telewizji polskiej.  Miła aparycja, ładna buzia i kilka zbędnych kilogramów – to główne cechy, które pozwalały na jej wyróżnienie się, pośród innych polskich aktorek. Mimo wielu zalet, Bujakiewicz wciąż narzekała na nadwagę, pragnęła schudnąć, ale przez wiele lat pozostało to w sferze jej marzeń. Teraz jednak, wedle najnowszych doniesień Katarzyna Bujakiewicz wreszcie osiągnęła swój cel. Utrata zbędnych kilogramów stała się faktem, smukła sylwetka i elegancka postawa ciała to zrealizowany przez nią cel.

Bieganie przyniosło zaskakujące efekty

Katarzyna Bujakiewicz, rok temu urodziła córeczkę Aleksandrę i rzec można, że od tej pory jej figura wymagała naprawdę znacznych zmian. Z tego też względu aktorka unikała wystąpień publicznych w telewizji lecz kiedy w końcu wzięła udział w jednym ze śniadaniowych programów TVP widzom, aż zaparło dech w piersiach, albowiem zmiana była niesamowita.

Jak Kasia dokonała tak wielkiej metamorfozy swego ciała?

Aktorka uważa, że wcale nie wyrzeka się przyjemności, aby zachować smukłą sylwetkę. Jedyną podstawą jej diety jest unikanie węglowodanów a także regularne, codzienne bieganie. Katarzyna Bujakiewicz, każdego dnia pokonuje trasę 10 kilometrów. Tylko dzięki temu aktorka cieszy się piękną sylwetką , zaś codzienny sport stał się jej prawdziwą pasją.

One Comment »

  1. Anka Luty 11, 2015 at 7:32 am -

    Czy to jest potwierdzona informacja odnośnie Kasi?

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline