Kolorowe legginsy, spódniczki i reszta odzieży biegowej

Bartek M. Kwiecień 23, 2018 Możliwość komentowania Kolorowe legginsy, spódniczki i reszta odzieży biegowej została wyłączona
Kolorowe legginsy, spódniczki i reszta odzieży biegowej


Odzież biegowa przeznaczona dla kobiet jest coraz bardziej różnorodna, jednak ma pewien mankament. Trudno znaleźć coś, co łączyłoby w jedno sportowy komfort z możliwością poczucia się bardziej kobieco. Czy aby na pewno? Okazuje się, że jak najbardziej można znaleźć coś, co pozwala zrealizować oba wspomniane wymagania.

Podkreśl indywidualność

O ile ze znalezieniem wygodnej odzieży biegowej nie ma problemu, to już trochę trudniej z wyszukaniem takiej, która pozwalałaby mocno podkreślać charakter i indywidualne upodobania. Większość dostępnych legginsów i koszulek po celuje w stylistykę typowo sportową.

Trzeba jednak przyznać, że coraz częściej producenci próbują stosować wzory do tej pory używane raczej w legginsach „zwykłych” – na przykład motywy kwieciste. Coraz częściej pojawiają się także eksperymenty z bardziej fantazyjnymi grafikami, między innymi z wizerunkami zwierząt, w czym celuje odzież do biegania Nessi.

Spódniczki do biegania? Czemu nie!

Co ciekawe, firmy dostarczające odzież biegową, stworzyły spódniczki sportowe, których krój idealnie nadaje się do tego rodzaju aktywności. Nie krępują ruchów, a jednocześnie nie podwijają się. Ukrywają drobne niedoskonałości figury, a równocześnie pozwalają poczuć się w pełni kobieco. No i rzecz jasna są bardzo wygodne. Często zresztą są łączone z wszytymi pod nie szortami lub krótkimi legginsami.

Co ciekawe, spódniczki do biegania posiadają nieraz doszyte od wewnętrznej strony kieszenie, nie widoczne z zewnątrz, a jednocześnie nie ocierające – w sam raz do chowania w nich kluczy.

Skarpetki biegowe też mogą być stylowe

Osoby aktywne rzadko myślą o specjalnych skarpetkach do biegania, niemniej warto to zrobić. Dzięki nim stopy męczą się później i są mniej narażone na drobne urazy, takie jak otarcia.

Jeśli już jednak się na nie zdecyduje, szybko zaczyna się je doceniać. Warto przy tym wiedzieć, ze także skarpetki do biegania dostępne są w różnych wzorach i wariantach, od stópek, po nieco wyższe i cieplejsze modele dobre na przykład na jesień. Te ostatnie dzięki różnym wariantom kolorystycznym łatwo dopasować do reszty stroju i dzięki temu zachować spójność całego wyglądu.

Comments are closed.

Inline
Inline