Lecznicza nalewka z wiśni

Aneta Rachwał - Adamczyk Lipiec 23, 2015 1
Lecznicza nalewka z wiśni

Nalewka stworzona z wiśni cechuje się wielką ilością właściwości zdrowotnych, co sprawia, że polecana jest ona osobom mającym problem z krążeniem, czy też z chorym sercem. Mieszanka z wiśni, miodu gryczanego oraz szałwii obniży, bowiem ciśnienie krwi oraz poprawi pracę serca.

Pomocna w chorobach z krążeniem

Jeśli więc borykamy się z chorobami układu krążenia, musimy wiedzieć, że wiśnie znakomicie wspomogą jego pracę. W wiśniach, bowiem zawarty jest potas, jaki to pozwala na kontrolowanie ciśnienia krwi a także sprawia, że następuje przyśpieszenie wydalania nadmiaru sodu z organizmu. Dodatkowo wiśnie zawierają bardzo cenne dla naszego organizmu żelazo, jakie to z kolei jest bardzo istotne w procesie rozprowadzania tlenu do wszystkich komórek ciała. Jeśli więc mamy problemy z anemią nawleka z wiśni na pewno przyjdzie nam z pomocą. Nalewka wiśniowa jest także idealnym sposobem na problemy niedokrwistości wynikające z niedoboru żelaza.

Idealna także na krążenie i układ pokarmowy

Nalewka wiśniowa jest naturalną metodą leczenia dla osób, które od lat borykają się z problemami związanymi z krążeniem. Jeśli sięgniemy po ten napój powiązany z miodem gryczanym, wraz z dodatkiem liści z szałwii na pewno będzie to świetna metoda, która wspomoże nasz organizm. Miód zawiera w swoim składzie znaczne ilości żelaza, ale także wiele innych pierwiastków, które to wpływają na pracę układu krążenia. Szałwia z kolei również poprawia doskonale krążenie krwi w organizmie, ale jednocześnie pozytywnie wpływa na pozytywną pracę serca, albowiem zwiększa jego wydolność. Warto także zauważyć, że nalewka sporządzona z wiśnie to także znakomity sposób na problemy z układem pokarmowym. Nalewka stymuluje pracę żołądka, a także ułatwia nam trawienie. Łatwo, więc zauważyć, że nalewka ta działa leczniczo, jest zdrowa, stworzona jedynie z naturalnych składników, co sprawia, że od czasu do czasu możemy po nią sięgnąć.

One Comment »

  1. SlimSizeMe Lipiec 23, 2015 at 11:57 am -

    Wiśniówkę uwielbiam :). Szczególnie zimą w herbacie. Pycha!

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline