Modna jesień – czyli w co się ubrać?

Aneta Rachwał - Adamczyk Październik 16, 2018 Możliwość komentowania Modna jesień – czyli w co się ubrać? została wyłączona
Modna jesień – czyli w co się ubrać?

Lubisz dobrze wyglądać? Masz mnóstwo ubrań? Szafa pęka w szwach, ale nie umiesz połączyć ze sobą kolorów, krojów, struktur.  Chciałabyś wyglądać jak gwiazdy czy celebry ci z pierwszych stron gazet, ale brakuje Ci wyczucia, odwagi. I co z tym zrobić? Na prywatnego stylistę raczej nie będzie stać przeciętnej Kowalskiej. Najprościej będzie poszukać inspiracji! A gdzie jest lepsze miejsce do tego jak nie Internet? Dawniej szukałybyśmy w gazetach świeżych, pachnących nowością pomysłów i podpowiedzi co teraz jest modne.

Gdzie szukać inspiracji?

Z czasem miejscem tym, w dobie mocno rozwiniętej technologii stał się Internet. I dobrze! Teraz już po kilku sekundach od wpisania w przeglądarkę: ,,modowe inspiracje” zaleje nas miliony stron, blogów modowych podpowiadających co jest teraz trendy. Czy białe kozaczki będą straszną wtopą czy wręcz przeciwnie a może spodnie w kratkę to teraz must have w swojej szafie. Jak założyć sukienkę boho, aby wyglądała na luzie, jakie buty do tego dobrać. Czy kapelusz jest przypisany tylko starszym kobietom? Pytań nurtujących multum, odpowiedzi jeszcze więcej. Komu więc zaufać by zamiast oczarować nie ośmieszyć się w towarzystwie? Szczerze? Najlepiej samej siebie. Tego, co nam w duszy gra, bo mieć styl to być sobą! Z najbardziej niepasujących, śmiesznych stylizacji wychodziły najlepsze światowe kreacje! Trzeba się odważyć. Masz ochotę na żółte buty i torebkę nie pod kolor? Rewelacja!

Urok mody

 Dziś Ty jutro ktoś inny dostrzeże w tym połączeniu urok i być może wkrótce wszyscy będą się tak nosić. Podstawą bycia trendy jest niekonwencjonalność. Rurki, dzwony, jeans czy sztruks. Aż się w głowie kręci. A przecież do nie szata zdobi człowieka. Wszyscy chcą wyglądać trendy zapominając np. o tym, że ubranie powinno być uprasowane. Reasumując, odważni zdobywają świat. Kup sobie coś, co niekoniecznie jest modne, podoba Ci się sukienka, ale uważasz, że ładniej wyglądałaby jako spódnica? Przerób ją. Jest jednak coś, co w modzie pozostaje nieśmiertelne, mała czarna i garnitur. Czasy elegancji wypiera ekstrawagancja. Czy słusznie?

Comments are closed.

Inline
Inline