Płaski brzuch w kilku słowach

Michał Listopad 20, 2014 0
Płaski brzuch w kilku słowach

Posiadanie płaskiego brzucha to obok jędrnej pupy jeden z priorytetów osób trenujących, a w szczególności kobiet. Wiele z Was podchodzi do tematu w zły, i mało profesjonalny sposób. Jak prawidłowo zabrać się do redukcji brzucha? Postaram się to w kilku słowach opisać poniżej.

Płaski brzuch to nic innego, jak odpowiednia ilość tkanki tłuszczowej w organizmie. To od niej zależy jakość naszej sylwetki, a przy okazji jeden z omawianych priorytetów – płaski brzuch. Marząc o płaskim brzuchu wypadałoby się zaznajomić z pojęciem redukcji tkanki tłuszczowej, a dokładniej to ujmując – z jej redukcją. Redukcja tkanki tłuszczowej (z ang. body fat), to nic innego jak stopniowe pozbywanie się tkanki tłuszczowej znajdującej się na naszym całym ciele. Bardzo ważnym jest, aby zrozumieć, iż nie ma czegoś takiego, jak miejscowe palenie tłuszczu, z uwagi na fakt, iż owo spalanie odbywa się w całym naszym organizmie, zaś na efekty trzeba zwyczajnie poczekać.

Jak zatem spalać tkankę tłuszczową? Czy robienie przysłowiowych ‚brzuszków’ nie wystarczy? To jeden z kolejnych, jak nie najczęściej popełnianych błędów. Wiele osób myśli, że popularnie nazywane brzuszkami, spięcia brzucha leżąc, pomoże im w zdobyciu wymarzonego, płaskiego brzucha. Okazuje się jednak, że tak nie jest. Trening brzucha oczywiście spala daną ilość kalorii, a przy tym wzmacnia mięśnie brzucha, jednakowoż nie jest to sposób na płaski brzuch, a jedynie półśrodek.

Reasumując – płaski brzuch tworzy się w kuchni (stosując diety redukcyjne), a nie podczas robienia ‚brzuszków’ 😉 Pamiętajcie o tym, tak by potem nie było zdziwienia, że coś idzie nie tak, jak chcecie.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline