Początkujący vol. 4 – przystępujemy do działania

Michał Październik 14, 2014 0
Początkujący vol. 4 – przystępujemy do działania


Witajcie w kolejnej (i ostatniej) odsłonie mojego poradnika dla początkujących. Nawiązując do jego poprzednich części: obraliśmy cel, jesteśmy zmotywowani, aby do niego dążyć, a ponadto posiadamy środki do jego realizacji. Czego brakuje w tej układance? Przede wszystkim działania, a ponadto w działaniu rzeczy podstawowej – systematyczności.

Jeśli chcesz osiągnąć swój cel w jakimkolwiek sporcie musisz być systematyczny. Jeśli nie jesteś na to gotów, to zwyczajnie odpuść – może to jeszcze nie ta pora, może zwyczajnie jesteś słaby/a? No dobra, żartowałem. Dasz radę, jeśli w siebie uwierzysz i będziesz systematyczny/a – reszta przyjdzie z czasem. Jak najlepiej radzić sobie z systematycznością? Prosty sposób – kartka papieru oraz długopis = notowanie wszystkiego. Począwszy od treningu, jedzenia oraz samopoczucia. Słyszałeś kiedyś o tym? To się nazywa dziennik treningowy. Oczywiście, możesz go prowadzić nie tylko w formie papierowej, ale i w elektronicznej. W tym momencie chcę Ci pokazać możliwości jakie niesie ze sobą forum internetowe KFD.pl, a dokładniej rzecz ujmując dział zawierający dzienniki treningowe. Nie ważne, że zaczynasz dopiero przygodę ze sportem, nie ważna jest płeć, Twoje miejsce zamieszkania czy inne czynniki – tam masz swoje własne 5 minut, aby zapisać wszystko, co uważasz za słuszne i co najważniejsze – przedyskutować to z innymi.

Ostatnią część mojego poradnika poświęcam właśnie idei prowadzenia dziennika treningowego, z uwagi na wszechstronność jego późniejszego wykorzystania. Gdzie to znaleźć? Poniżej zamieszczam potrzebne linki i ponownie gorąco zachęcam do prowadzenia DT.

Dzienniki treningowe mężczyzn (początkujących) -> http://www.kfd.pl/dzienniki-treningowe-f49.html

Dzienniki treningowe kobiet -> http://www.kfd.pl/dzienniki-treningowe-kobiet-f167.html

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline