The Run – Biegaj Dla Zdrowia – Prezentacja

Marcin Listopad 4, 2015 0
The Run – Biegaj Dla Zdrowia – Prezentacja

Dostaliśmy w nasze ręce całą serię suplementów The Run, stworzonych przez healthyfoodpark.pl. Jest to kompleksowy zestaw dla osób, które już aktywnie biegają, lub dopiero chcą zacząć regularne uprawianie tego sportu i potrzebują nieco motywacji. Na zestaw składa się pięć sztuk różnych produktów. Linia suplementów jest tak zaprojektowana, iż tworzy kompletną serię produktów do stosowania w określonych okolicznościach, rozłożonych w ciągu całego dnia funkcjonowania człowieka. Z założenia wszystkie aktywności które wspierają poszczególne suplementy rozdzielono w czasie tak aby się wzajemnie uzupełniały. Ale przejdźmy do konkretów.

Poza serią The Run firma Healthy Food Park oferuje również serię Fit & Slim, która wspiera oczyszczanie organizmu i odchudzanie. Suplementy diety są oparte na naturalnych składnikach i przygotowane według amerykańskich receptur. Wszystkie produkty do kupienia są w drogeriach Rossmann.

the run B

The Run, One

the run ranoPrzyjmuje się go rano. Wspomaga pobudzenie organizmu do normalnego funkcjonowania. W składnie znajdziemy żeń-szeń, różaniec górski, witaminy C, A, E, B6, B12, kwas foliowy, kwas pantotenowy, niacynę. Poranna dawka miksu witamin wspomoże nasz metabolizm energetyczny, zaś ekstrakty z żeń-szenia i różańca górskiego odpowiednio pobudzą do działania. Polecamy przyjmować zaraz po przebudzeniu.

The Run, Energia

the run energiaSuplement przyjmowany przed biegiem lub przed treningiem. Zawiera przede wszystkim ekstrakty roślinne, czyli ekstrakt z głogu oraz z yerba mate. W składzie znalazła się również l-karnityna. Wszystkie wymienione składniki popularnie występują w suplementach typu „spalacze tłuszczu”. Warto wspomnieć również o interesującym dodatku – kreatynie. Dawka jest bardzo mała, jednak osoby nigdy nie suplementujące kreatyny mogą zauważyć pewną różnicę w sile mięśni przy regularnym stosowaniu produktu.

The Run, Elektrolity

the run elektrolitySuplement diety, który wspomaga uzupełnienie poziomu elektrolitów. Przyjmować należy go bezpośrednio po biegu lub po treningu. W składzie znajdziemy chlorek sodu oraz chlorek potasu. W naszej ocenie jest to najsłabsza pozycja z całej serii. Podczas zwiększonego wysiłku fizycznego pozbywamy się soli z naszego ciała, głównie za sprawą potu. Trzeba jednak naprawdę ciężko trenować, aby specjalistyczna suplementacja była wymagana.

The Run, Regen + Flex

the run stawy i chrząstkiWspomaga regenerację chrząstek i stawów. Problemy ze stawami są dość częste u osób, które regularnie biegają. Ważne w takim przypadku jest odpowiednie obuwie, technika biegu oraz… oczywiście suplementy. Przyjmuje się go wieczorem. W składzie znajdziemy znajdziemy ekstrakt z korzenia imbiru, siarczany glukozaminy i chondroityny, hialuronian sodu oraz witaminy. Oczywiście najlepsze efekty zauważyć można przy regularnym stosowaniu.

The Run, Relax

the run relaxSuplement który powinno brać się przed snem, którego działanie powinno przyspieszyć wyciszenie organizmu. Zawiera głównie potas, magnez oraz witaminy z grupy B. W składzie znajdziemy również melisę lekarską, znanej od wielu wieków rośliny która sprzyja wyciszeniu, odprężeniu oraz wspiera fizjologiczny proces snu.

Wszystkie suplementy mają formę tabletek lub kapsułek. Są zielone, co może lekko utrudnić orientację który jest który, jeżeli już wyciągniemy je z pudełka – np. wrzucimy do pillboxa na jakiś wyjazd.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline