Wakacje na jachcie – jak zorganizować idealny wieczór na jachcie?

Bartek M. Kwiecień 4, 2017 0
Wakacje na jachcie – jak zorganizować idealny wieczór na jachcie?


Wypad na jacht to genialny sposób na spędzenie czasu wolnego i zorganizowanie sobie atrakcyjnego wypoczynku. Dokądkolwiek się udamy, jachting wiązać się będzie z dużym wachlarzem rozrywek, które możemy sobie zorganizować na pokładzie i podczas cumowania.

Lider w zakresie czarteru jachtów, YACHTIC.EU ma dla Was perfekcyjną propozycję – romantyczny i niezapomniany wieczór jachcie. W 3 krokach dowiesz się, jak zamienić pozornie zwykły wieczór we wspaniałe przeżycie 😉

Znajdź odpowiednie miejsce

Żeglowanie to nieprzerwane poznawanie nowych miejsc, zawijanie do różnych marin i eksploracja nieograniczonych przestrzeni. Żeby przygotować fantastyczny wieczór na jachcie, powinniśmy znaleźć wyjątkowe miejsce, na przykład piękną, tajemniczązatokę lub urokliwą marinę, w której się zatrzymamy.

Wszystko tak naprawdę zależy od nas i od naszej chęci odkrywania ciekawych zakątków. Warto wybrać miejsce, z którego będziemy mieli jakiś intrygujący, zapierającydech w piersiachwidok, który będzie nam towarzyszył od zachodu słońca, aż po samą noc. Urzekające miasteczko portowe nabierze zupełnie innego charakteru, gdy zapadnie mrok, a jego ulice rozświetlą setki świateł. Skalne wybrzeże rozpromieni się w blasku zachodzącego słońca, po czym zamieni się w tajemniczą głębię na horyzoncie.

Wybierzmy tak, aby krajobraz zachwycił nie tylko nas, ale osoby, z którymi chcemy spędzić ten czas.

Kolacja przy świecach

Na taki romantyczny wieczór, powinniśmy zaopatrzyć się w pobudzające zmysły przysmaki i trunki. To świetna okazja aby ugotować coś wyrafinowanego i skorzystać z bogactwa składników, które oferuje nam okolica. Sałatka ze świeżych warzyw i owoców, makaron z owocami morza czy może lekkie, lecz zawsze smaczne risotto z krewetkami podane w wymyślny i oryginalny sposób. Niech to będzie kolacja rodem z najlepszej restauracji, w trakcie której towarzyszyć nam będą świece i wino. Pozwólmy żeby urok wieczoru zadziałał na wszystkie nasze zmysły, w tym także smaku. Dzięki temu, stworzymy intymną i romantyczną atmosferę i upoimy się wspólnymi chwilami.

Uwiecznij wspomnienia

Na koniec pozostaje nam tylko rozkoszować się aromatem potraw, widokiem rozgwieżdżonegonieba i aurąletniegowieczoru. Koniecznie zadbajmy o to, by uwiecznić te momenty w formie np. zdjęcia, którym nie tylko pochwalimy się znajomym, ale które posłuży nam za piękną fotografię na ścianę w sypialni czy salonie. Zabierzmy te wspomnienia razem ze sobą, by stale móc napawać się tym niepowtarzalnym przeżyciem!

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline