Zestaw pędzli Hakuro – stwórz idealny makijaż

Marcin Kwiecień 11, 2017 0
Zestaw pędzli Hakuro – stwórz idealny makijaż

Marzysz o łatwym i szybkim nakładaniu makijażu? Chciałabyś, aby wyglądał idealnie? To możliwe! Wystarczy użyć odpowiednich narzędzi. Pamiętaj, że dobry kosmetyk to dopiero połowa sukcesu. Należy go jeszcze w odpowiedni sposób nałożyć, aby móc uzyskać zjawiskowy efekt.

Inwestycja w zestaw pędzli Hakuro

Jeśli używasz najwyższej jakości kosmetyków nie masz gwarancji, że dzięki temu uda Ci się ukryć wszelkie niedoskonałości własnej skóry. Nakładanie podkładu dłonią lub gąbką to nie jest to samo, co użycie do tego celu odpowiedniego pędzla. Różnicę odczuwa się przy aplikacji każdego kosmetyku. Również precyzyjne nakładanie cieni do powiek za pomocą aplikatora jest trudnym zadaniem. Dopiero odpowiedni pędzel może je ułatwić. Zestaw pędzli Hakuro powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety, która dba o swój wygląd i chce wyglądać idealnie.

Zestawy pędzli

Na rynku dostępne jest wiele zestawów pędzli Hakuro. Są to pędzle w różnych kombinacjach i ilościach. Kupując zestawpędzliHakuro masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości. Dlaczego zestaw? Oczywiście w zestawie zawsze jest taniej, a dodatkowo każdy z pędzli ma swoje określone przeznaczenie. Jeden pędzel nie będzie uniwersalnym rozwiązaniem. Nie sprawdzi się jednocześnie do nakładania podkładu, pudru, eyelinera i cieni do powiek. Każdy z nich ma inny kształt i wykonany jest z włosia odpowiedniego do pełnionej przez niego funkcji. Może to być włosie naturalne lub miękkie włosie syntetyczne. Pędzle Hakuro są niezwykle trwałe i nie ulegną odkształceniu nawet po ich dokładnym umyciu. Dodatkowo zestaw pędzli Hakuro wygląda elegancko dzięki czarnym trzonkom.

Przykładowy zestaw pędzli Hakuro

Kupując zestaw dziesięciu pędzli Hakuro masz pewność, że nabywasz profesjonalne pędzle do makijażu. Służą one do nakładania kosmetyków różnych rodzajów. W omawianym zestawie znajdziesz aż pięć pędzli przeznaczonych do nakładania cieni do powiek. Są to pędzle o numerach H70, H76, H77, H78 i H79. Służą one do aplikacji cieni, precyzyjnego ich nakładania, malowania kącików powiek, do rozcierania oraz do aplikacji na całą ruchomą powiekę. Umożliwią Ci one stworzenie idealnego makijażu oczu. W omawianym zestawie pędzli Hakuro znajdziesz pędzel H24, który służy do nakładania różu, rozświetlacza oraz bronzera. Kolejnym elementem jest pędzel H55 do pudru sypkiego. Z kolei H50S umożliwi Ci dokładne nałożenie podkładu. Zestaw pędzli Hakuro zawiera również pędzel H85, który służy do brwi i nakładania eyelinera oraz H60, dzięki któremu idealnie nałożysz korektor. Wypróbuj je sama, a z pewnością zauważysz różnicę.

Zestaw pędzli Hakuro znajdziesz w drogerii internetowej:

Urodomania

sklep@urodomania.com

518 114 766

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline