Zumbu.com – paczka gratisów, współpraca, recenzje

Marcin Październik 16, 2015 0
Zumbu.com – paczka gratisów, współpraca, recenzje

Dzięki uprzejmości sklepu Zumbu.com otrzymaliśmy paczkę gratisów, abyśmy mogli przetestować kilka produktów oferowanych przez ten sklep. Nie znacie go? Nic dziwnego, jeszcze nie wszedł oficjalnie na polski rynek. Oferuje przede wszystkim zdrową żywność, odżywki, suplementy diety, akcesoria oraz kosmetyki. Także możecie liczyć na kilka ekskluzywnych recenzji z naszej strony ;).

Adres sklepu: zumbu.com

Strona posiada kilka wersji językowych. Polskiej niestety na razie nie ma pomiędzy nimi, jednak jest już w planach. Czy najbliższych? Nie wiemy, jednak na pewno taka się pojawi. Na szczęście nawet jeżeli używamy anglojęzycznej wersji sklepu, możemy zrobić zakupy w naszych polskich złotówkach. Wystarczy zezwolić na udostępnienie lokalizacji, i pojawią nam się ceny produktów w naszej rodzimej walucie. Jest to spory plus dla osób, które nie potrafią na szybko w pamięci przeliczać euro na złotówki.

Paczki wysyłane są z Portugalii. Wysyłka do Polski kosztuje około 7 euro, jednak oczywiście jest uzależniona od wagi zrobionych przez nas zakupów. W trybie zwykłym przesyłka dojdzie do nas po około tygodniu. W trybie ekspresowym (który kosztuje znacznie więcej, 29,90 euro) paczka przyjdzie w ciągu maksymalnie 48 godzin od opłacenia. Także jeśli zależy Ci na czasie, a koszta nie odgrywają większej roli, możesz pokusić się o takie rozwiązanie.

Czas na przedstawienie produktów, jakie dostaliśmy na testy :).

armonia natural helix active

armonia natural helix active

Krem do rąk, o który trudno na naszym polskim rynku (produkcji hiszpańskiej). Bardzo delikatny, skutecznie nawilżający, szybko się wchłania. Duże, wydajne opakowanie. Z ekstraktem z aloesu. Zapach nie każdemu może przypaść do gustu, jednak na szczęście jest bardzo delikatny. Możesz kupić tutaj.

armonia cosmetica natural crema iluminadora

armonia cosmetica natural crema iluminadora

Drugi kosmetyk ze stajni Armonia BIO. To krem nawilżający do twarzy, wyrównujący koloryt skóry. Matujący niedoskonałości, jednak nie aż tak skutecznie, jakby się chciało. Łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania. Nadaje się jako jedyna warstwa makijażu bądź pod podkład. Według naszej testerki Natalii, nie wydaje się, aby produkt był wyższej jakości, niż Garnier. Ze względu na stosunek jakości do ceny możemy polecić tylko tym dziewczynom, które nie boją się wydać większych pieniędzy na test egzotycznego kosmetyku z dalekiego kraju ;). Możesz kupić tutaj.

perfect crunch bar

Z batonikami proteinowymi jest o tyle łatwiej, że mogą testować je wszyscy, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Zaprosiliśmy kilka osób do testów, aby wyniki były bardziej miarodajne. Wiadomo, smak jest zawsze kwestią gustu. Batoniki proteinowe marki Perfect zawierają 40% białka. Do kupienia tutaj.

perfect crunch bar

Ocenialiśmy je w 3 kategoriach: smak, konsystencja (z racji, że to wersja crunchy), oraz ogólne wrażenie – tutaj brane były pod uwagę wszelkie subiektywne odczucia łącznie. Skala 1-10.

Monika 6
Marcin 6
Michał 7
Mikołaj 8
Bartek 6

Monika 7
Marcin 7
Michał 7
Mikołaj 6
Bartek 4

Monika 6
Marcin 6
Michał 5
Mikołaj 7
Bartek 5

optimum nutrition 100 whey gold standard

optimum nutrition 100 whey gold standard

Otrzymaliśmy kilka próbek odżywki białkowej znanej firmy Optimum Nutrition. Szkoda, że wszystkie o jednym smaku (caramel frappe), ale cóż, przynajmniej test wyszedł bardziej neutralny. Przeprowadziliśmy test czysto smakowy. Były tylko dwie próby, białko rozrabiane z wodą oraz białko rozrabiane z mlekiem (2%). Grono testerów było nieco inne, zdecydowanie męskie :).

Skala 1-10. Produkt do kupienia tutaj.

Monika 4
Mateusz 7
Bartek 7
Radek 6
Marcin 7
Michał 5
Jarek 6

Monika 2
Mateusz 4
Bartek 2
Radek 1
Marcin 3
Michał 2
Jarek 4

Wniosek jest taki – jeśli planujecie zakupić sobie odżywkę białkową, i pić ją po rozrabianiu tylko i wyłączenie z wodą, to nie polecamy tego konkretnego produktu.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w teście produktów. Jesteśmy prawdopodobnie pierwszą stroną w Polsce, która publikuje taką recenzję od czasów zmiany brandu przez sklep zumbu.com. Także tym bardziej cieszymy się z takiego wyróżnienia. Nie ma oficjalnych dat ani bardziej dokładnych informacji kiedy sklep będzie próbował aktywniej wejść na polski rynek. Postaramy się jednak Was o tym poinformować, kiedy już będzie coś wiadomo.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline