Trening w Twoim rytmie

Bartek M. Lipiec 25, 2019 Możliwość komentowania Trening w Twoim rytmie została wyłączona


trener indywidualnyMęczą cię przeludnione siłownie i kluby fitness? Masz wrażenie, że nie wykonujesz wszystkich ćwiczeń prawidłowo? Denerwuje cię, że partie ciała, które chcesz wymodelować, nie reagują na Twoje usilne starania? Nie martw się, jest sposób, dzięki któremu trening znów stanie się przyjemnością!

 

 

Trening tylko dla Ciebie

Nie musisz się zastanawiać, na które zajęcia fitnessowe się zapisać, aby najlepiej pasowały do Twojego grafiku. Nie musisz zmieniać planów czy przesuwać umówionych spotkań, żeby zdążyć na zajęcia z całą grupą. Nie musisz też wstawać wcześnie przed pracą, żeby uniknąć kolejek do maszyn na obleganej siłowni. Możesz łatwo i szybko dopasować kalendarz treningów do swoich potrzeb przy pomocy prywatnego trenera! Jego usługi dostępne są przez cały rok, niezależnie od tego, czy zbliża się lato i sezon plażowy, czy nadchodzi zima i czas na przygotowania przed nartami.

Z oferty trenera personalnego można skorzystać niezależnie od wieku, wagi czy stopnia zaawansowania. Nawet jeśli Twój ostatni kontakt z wysiłkiem fizycznym był jeszcze w szkole, a złapanie odjeżdżającego autobusu to dla Ciebie wyzwanie, nie masz się czego wstydzić. Trener dopasuje intensywność i rodzaj ćwiczeń do Twoich możliwości. Nie zatajaj przed nim przebytych urazów czy słabszych partii ciała, nie obawiaj się też zgłosić, że trening zaczyna być ponad Twoje siły. W treningu personalnym ważna jest koncentracja na potrzebach Klienta i jak najlepsze dopasowanie wysiłku do możliwości. Forsując organizm  zbyt mocno, możesz narazić się na bolesne kontuzje. Ból w trakcie ćwiczeń powinien ograniczać się jedynie do powierzchni napinanych mięśni. Czując dyskomfort w stawach lub kościach, od razu zgłoś ten problem trenerowi.

Nikt nie dopasuje ćwiczeń lepiej do Twoich potrzeb i  możliwości niż trener indywidualny. Jednak nawet on nie zrobi tego bez posiadania wszystkich ważnych informacji na temat Twojego stylu życia, sposobu odżywiania i stanu zdrowia.

 

Jak zapisać się na trening?

Nie wiesz, jak zapisać się na trening indywidualny? Nic prostszego! Możesz zrobić to mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Pierwszym krokiem przy układaniu treningów indywidualnych jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu. Przed przyjściem na konsultację zastanów się, ile czasu możesz poświęcić na treningi w ciągu tygodnia, w jakim miejscu chciałbyś trenować i co chcesz postawić jako swój najważniejszy cel treningowy.

Redukcja wagi? Wzmocnienie wybranych grup mięśniowych? Poprawa ogólnej kondycji? Nie ma złych odpowiedzi. Trening jest dla Ciebie, pozwól trenerowi dopasować go najlepiej do Twoich potrzeb i możliwości, żeby zdrowo i najszybciej jak to możliwe osiągnąć swoje priorytety. Ważne też, czy interesuje Cię osiągnięcie idealnej figury na lato, czy na lata. Jeśli po przeprowadzonym spotkaniu wciąż pojawiają się wątpliwości, możesz skorzystać z bezpłatnego treningu pokazowego i dosłownie przekonać się na własnej skórze.

Rynek jest wysycony osobami oferującymi tego typu usługi. Nie umawiaj się do jakiegokolwiek  trenera, sięgaj po treningi oferowane przez wykwalifikowanych specjalistów. Trener bez odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia może narazić Cię na urazy przyczyniające się do powstawania kontuzji w trakcie ćwiczeń. Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy, skorzystaj z usług firmy MIND YOUR BODY, które obejmują nie tylko treningi indywidualne z dopasowanym do danej osoby i jej możliwości planem treningowym, ale także pomoc fizjoterapeutyczną i wsparcie psychologiczne.

Twój cel jest najważniejszy, zespół specjalistów jest gotowy pomóc Ci go osiągnąć. Taki indywidualny trening można podarować jako prezent. Pokaż, że troszczysz się o zdrowie bliskiej osoby i wspierasz jej dążenia do wymarzonej formy.

Comments are closed.

Inline
Inline