Ewa Chodakowska – chwilowa moda, czy doskonały fenomen?

Aneta Rachwał - Adamczyk Lipiec 11, 2014 0
Ewa Chodakowska – chwilowa moda, czy doskonały fenomen?

Polki oszalały na punkcie Ewy Chodakowskiej. Jaka jest tajemnica jej sukcesu i jak zacząć z nią proces odchudzania i czy warto zastosować polecaną dietę? Poniższy artykuł odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice!

Kim jest Ewa Chodakowska?

Pomimo tego, że każdy ją zna, powiedzmy kilka słów – warto, ponieważ Ewa Chodakowska jest fenomenalną, prywatną trenerką fitness, która to bez wątpienia cechuje się wieloletnim doświadczeniem, a także znakomitymi efektami swojej pracy. W swej pracy, współpracowała z wybitnymi osobami i to właśnie jej doskonałą figurę zawdzięczają Ola Szwed, czy też Małgorzata Rozenek. Wszyscy, którzy mieli okazję trenować z Ewą Chodakowską zgodnie twierdzą, że dla swoich podopiecznych nie ma litości. To jednak właśnie dzięki temu jej ćwiczenia okazuję się bardzo skuteczne i przynoszą niesamowite efekty.

Tajemnica sukcesu

Na pewno zastanawiamy się, co sprawia, że Ewa Chodakowska osiągnęła tak wielki sukces, zaś jej trening przynosi tak zaskakujące efekty? Odpowiedz jest prosta, albowiem jak sama twierdzi, aby schudnąć należy zmienić cały swój dotychczasowy tryb życia. Jako credo trenerka przyjmuje wdrożenie do codziennego życia diety, która składa się z pięciu posiłków, zaś w pracy nad wyglądem pomaga jej ciągłe napinanie brzucha. To właśnie mięśnie brzucha są dla naszego ciała centrum, dlatego też powinniśmy w największym stopniu skupić się właśnie na ich treningu.

Podstawy treningu z Chodakowską

Ewa Chodakowska uważa, iż zaczynając trening najważniejsze jest nie tylko nastawienie się na pozytywne efekty wizualne, jakich z pewnością doświadczy nasza sylwetka, ale także należy do ćwiczeń zaangażować psychikę, która wszak ogrywa wielką rolę i sprawia, że mamy większą motywację. Wszystkie ćwiczenia, jakie proponuje nam trenerka są bardzo krótkie, jednakże są także intensywne oraz cechują się zmiennym tempem.

Ćwiczenia te sprawiają, że w ludzkim organizmie wytwarza się endorfina, a tym samym zwiększa się ochota na uczestniczenie w dalszych treningach. Pomimo tego, że bardzo często nasz organizm doznaje szoku, po tak wielkiej dawce ruchu, to jednak nadal, mimo zmęczenia mamy ochotę na jego powtórzenie.

Wpływ treningu na organizm

Ewa Chodakowska twierdzi, że ćwiczenia przez nią proponowane wywierają znakomity wpływ nie tylko na wygląd ciała, ale także funkcjonowanie całego organizmu, a przede wszystkim zapewniają świetną kondycję. Dodatkowo ćwiczenia te:

  • Znakomicie radzą sobie z codziennym stresem
  • Stabilizują ciśnienie
  • Sprawiają, że obniża się poziom cholesterolu
  • Pomagają zwalczyć bezsenność
  • Usuwają toksyny z organizmu a także poprawiają jego wydolność

Efektem ubocznym jest spadek masy ciała!!

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline