Miesięcznik „Bieganie”

Bartek M. Lipiec 26, 2017 0
Miesięcznik „Bieganie”


Miesięcznik „Bieganie” tworzony jest już od 2006 roku. Jego zadaniem jest przybliżyć czytelnikom wszystkie najważniejsze aspekty tego sportu. W gazecie można znaleźć wskazówki dotyczące treningów, najlepszego sprzętu biegowego, imprez sportowych – zarówno tych lokalnych, jak i bardziej egzotycznych, a także ciekawych wywiadów z zawodnikami i trenerami oraz wiele inspirujących historii.

Źródło rzetelnej wiedzy

Redaktorzy magazynu „Bieganie” to osoby, które od wielu lat biorą udział w maratonach czy triathlonach, dzięki czemu posiadają obszerną wiedzę i doświadczenie w tym sporcie. Poszczególne artykuły tworzone są w oparciu nie tylko o wiedzę redaktorów, ale także innych specjalistów, a więc trenerów czy zawodników, którzy na swoim koncie mają już wiele osiągnięć . Magazyn „Bieganie” jest więc źródłem sprawdzonej i praktycznej wiedzy, z którą warto zapoznać się niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczyna się swoją przygodę z bieganiem, czy też biega się od wielu lat.

https://prenumerata.ruch.com.pl/prenumerata-bieganie

Wydarzenia

Magazyn „Bieganie” to nie tylko źródło praktycznych porad, ale także gazeta, dzięki której można dowiedzieć się o wielu ciekawych imprezach biegowych. Na stronach magazynu czytelnicy mają okazję przeczytać relację z najważniejszych wydarzeń, a także dowiedzieć się o nadchodzących imprezach takich jak maratony czy biegi na krótsze dystanse. Dzięki temu można mieć pewność, że pozostanie się na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Treningi

Oczywiście magazyn „Bieganie” to także źródło praktycznych porad dotyczących treningów. Dzięki gazecie można dowiedzieć się, w jaki sposób ćwiczyć, jak zaplanować treningi i jak poprawić swoje osiągnięcia. To także praktyczne źródło porad dla tych, którzy mają problem z poprawieniem swoich wyników czy nie wiedzą, w jaki sposób przygotować się od maratonu albo triathlonu. Na stronach magazynu „Bieganie” można przeczytać, w jaki sposób zadbać o regenerację organizmu, co zrobić, kiedy ciało daje znać, że jest przetrenowane oraz w jaki sposób poradzić sobie z psychicznymi trudnościami podczas biegu czy imprez sportowych.

Sprzęt

Wyniki podczas biegów zależą jednak nie tylko od odpowiednich treningów i diety, ale także od sprzętu. Przydatne artykuły w magazynie „Bieganie” to także źródło praktycznych porad, jak wybrać odpowiednie buty czy strój do biegania oraz z jakich akcesoriów warto korzystać, by zmaksymalizować swoje wyniki. Zamieszczane w magazynie artykuły poruszają także kwestię wielu nowinek technicznych dostępnych w sklepach i radzą, które z nich są szczególnie warte uwagi.

Ludzie

Magazyn dla ludzi z pasją nie mógłby się obejść bez inspirujących wywiadów czy porad osób, które na swoim koncie mają już niejeden maraton czy poważne zawody sportowe. Dlatego w magazynie „Bieganie” znaleźć można także ciekawe wywiady z ludźmi, którzy biegają zawodowo lub rozpoczęli swoją amatorską przygodę z bieganiem. Na łamach gazety zamieszczane są także rozmowy z trenerami, którzy radzą, jak ćwiczyć i jak poradzić sobie z wieloma trudnościami, które spotyka się na swojej drodze. Magazyn „Bieganie” nie tylko więc radzić, jak planować swoje treningi, ale także inspiruje i dodaje motywacji do dalszego pokonywania barier, ciągłego podnoszenia poprzeczki i życia z pasją do biegania.

Ciało i umysł

Każdy biegacz powinien także wiedzieć, w jaki sposób żywić swoje ciało i umysł, a więc czym się inspirować, jak w pełni cieszyć się bieganiem, ale jednocześnie jak zadbać o swój organizm. W magazynie „Bieganie” można więc znaleźć także wiele informacji dotyczących suplementacji i prawidłowej diety przed i po treningach. Artykuły przygotowywane są przez prawdziwych pasjonatów biegania i osoby z wieloletnim doświadczeniem, dlatego są sprawdzonym źródłem wiedzy.

Prenumerata magazynu „Bieganie”

Wszystkie osoby, które chcą być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, czytać inspirujące historie, praktyczne porady, a także nie przegapić żadnej imprezy biegowej, koniecznie powinny skorzystać z możliwości prenumeraty. Dzięki stronie prenumerata.ruch.com.pl pasjonaci biegania mają pewność, że co miesiąc zostanie im dostarczony kolejny numer magazynu. Co więcej, prenumerata jest doskonałym sposobem na nabycie magazynu w stałej, niższej niż w kioskach cenie. Dodatkowo, dla prenumeratorów przygotowane zostały atrakcyjne zniżki i konkursy.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.

Inline
Inline